o zespole - Zespół muzyczny/weselny - oprawa weselna Kedzierzyn Kozle - Krapkowice - Strzelce Opolskie - Opole

Przejdź do treści
Zespół ,,MUSIC EXPRESS" to grupa muzyczna z okolic G.Św.Anny - Opolszczyzna.
Zajmujemy się obsługą muzyczną wesel, oprawa muzyczna imprez itp. Czteroosobowy zespół to trzy vocale, (dwa męskie + żeński).
Gramy muzykę lat 70-90, dance, rock biesiadną i ludową. Obsługa wesel w naszym wykonaniu to nie tylko muzyka , ale także gry - zabawy - konkursy - kawały. Nie pozwalamy nudzić się naszym gościom. Lata działalności grupy pozwoliły zgromadzić szeroki repertuar. Muzykę dobieramy zawsze odpowiednio do  wieku oraz życzeń gości. W naszym repertuarze znajdują się utwory polsko - angielsko - niemieckojęzyczne. Klient decyduje o wyborze repertuaru. Młoda para ma prawo wyboru piosenki na życzenie na pierwszy taniec. Na weselach nie zapominamy również o najmłodszych gościach (taniec dla dzieci, wierszyki) oraz o babciach i dziadkach. Dla każdego gościa dobierzemy repertuar. Music Express to idealny zespół na wesele!

......a teraz trochę historii zespołu....

Zespół MUSIC EXPRESS swą działalność rozpoczął w końcu lat osiemdziesiątych . Składał się z czterech muzyków . Lata 90-te przyniosły duże zmiany w zespole. Wraz z trendem muzyki ,,disco polo'' i modą na zespoły trzy i dwuosobowe, zespół zmniejszył się o jedną osobę. Perkusistę z powodzeniem zastąpił automat perkusyjny. W połowie lat 90-tych po kolejnych zmianach składu , zespół z powodzeniem funkcjonował jako duet. Jednak ,,trend" na powrót do instrumentów tradycyjnych zmusił nas do wprowadzenia akordeonu oraz gitary.
Od 2006 roku zespół powiększył skład . Dołączyła do nas wokalistka.

Oto obecny skład zespołu:
ALEKSANDER - klawisze ,gitara ,wokal.
ADAM - Klawisze, wokal
ADRIAN- Sax
KINGA - Wokal
© Music Express 2019 odwiedziło nas
Wróć do spisu treści